Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wieś na weekend'2018 - Topolno

05.09.2018

Sekretariat Regionalny KSOW oraz Towarzystwo Rozwoju Gminy Pruszcz zapraszają  9 września br. do wzięcia udziału w plenerowej imprezie organizowanej  tradycyjnie już w ekologicznym sadzie Państwa Zielińskich. Projekt realizowany w ramach konkursu „Wieś na weekend”, odbędzie się tym razem pod hasłem „Piknik w stuletnim sadzie w Topolnie sposobem na promocję PROW 2014-2020”. W organizację imprezy włączyła się gmina Pruszcz, Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych w Gołuszycach, Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich na Rzecz Rozwoju Wsi i Okolic Topolanki, Gminny Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Pruszczu.

 Podczas pikniku odbędą się między innymi pokazy, prelekcje i konkursy kulinarne z nagrodami. W sadzie pojawią się lokalne wyroby, cieszące się uznaniem nie tylko na terenie gminy Pruszcz, w tym również sztandarowy produkt Topolanek - Szarlotka Ojców Paulinów. Piknik z jabłkiem w roli głównej oferujący uczestnikom szereg atrakcji, będzie też okazją do promocji funduszy PROW 2014-2020.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009