Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wieś na weekend'2018 - Gostycyn

29.08.2018

W sobotę 1 września w Gostycynie odbędzie się po raz drugi impreza plenerowa pn. "Rozaliada". Jest to inicjatywa Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego BURCHAT, które otrzymało dofinansowanie na organizację imprezy plenerowej, w ramach konkursu "Wieś na weekend'2018".

W programie między innymi: występy lokalnych zespołów, artystów z Gminnego Ośrodka Kultury i sąsiadów, konkursy dla dzieci, gry rodzinne, konkurencje sportowe, quizy z nagrodami, rodzinne grzybobranie, konkurs strzelecki, Rozalinkowy Konkurs Szachowy, konkurs na temat Lokalnej Strategii Rozwoju. Chętni będą mogli wziąć udział w pokazach garncarstwa, a dla dzieci odbędą się warsztaty pn. "Św. Rozalia w oczach dziecka".

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy!


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009