Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy do wzięcia udzłału w toruńskim Jarmarku Bożonarodzeniowym ...

17.10.2017

Zapraszamy wystawców, handlowców, twórców ludowych, rękodzieła artystycznego do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się na Rynku Staromiejskim w Toruniu w terminie od 2 do 23 grudnia 2017 r.

Zachęcamy szczególnie kupców posiadających w swej ofercie wyroby związane z: ceramiką artystyczną, wyrobami regionalnymi, pamiątkami, ozdobami świątecznymi, kosmetykami, galanterią skórzaną, biżuterią, artykułami spożywczymi (produkty mleczarskie, przetwory rybne i wędliniarskie, słodycze), artykułami papierniczymi, wikliną, świeczkami, zabawkami. 

Handel odbywać się będzie w namiotach handlowych o wymiarach 3x2m wynajmowanych przez organizatora w godz. 11:00 - 21:00.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie www.jarmarktorun.pl.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009