Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wieś na weekend - Strzelce Dolne

01.09.2017

Pierwszy weekend września to czas, kiedy to w małej miejscowości położonej w pradolinie Wisły odbywa się jedna z większych imprez poświęcona śliwce oraz innym produktom lokalnym pochodzącym z całej Polski. To czas kiedy każdy może spróbować samodzielnie usmażyć powidła w wielkim kotle kuprowym. Każdy kto przybędzie znajdzie coś dla siebie. Dla jednych to będą smaki z dzieciństwa, dla innych rejsy statkiem po Wiśle, kolejni zachwycą się Polską kuchnią i zwyczajami prezentowanymi przez brać szlachecką. Będzie można posłuchać lokalnych zespołów muzycznych, potańczyć ZUMBĘ oraz dowiedzieć się więcej o funduszach PROW na lata 2014-2020 przeznaczonych na rozwój obszarów wiejskich dostępnych dla mieszkańców wsi.

Dodatkowo imprezie towarzyszy jarmark antyków i wystawa roślin. Nie zwlekaj przyjedź na święto śliwki. Impreza jest współfinansowana  ze środków Unii Europejskiej, w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.  " Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Wspólne smażenie rozpoczynamy o godz. 12.00 .


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009