Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

kujawsko-pomorskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

VII Piknik LEADER w Przydworzu - projekt Partnera KSOW

11.08.2017

Sekretariat Regionalny KSOW wraz ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska zapraszają do udziału w VII edycji Pikniku LEADER, który odbędzie się 16 września 2017 r. w Przydworzu (gmina Ryńsk).  Ośrodek wypoczynkowy, na terenie którego odbędzie się impreza, jest doskonałym przykładem wykorzystania środków pochodzących z Unii Europejskiej. Liczne inwestycje pozwoliły na podniesienie jakości oferowanych tu usług w zakresie rekreacji i turystyki, dzięki czemu ośrodek stał się wizytówką regionu.

Projekt realizowany w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016-2017, adresowany jest do przedstawicieli lokalnych grup działania z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego. Podczas imprezy plenerowej odbędzie się konkurs na najlepsze stoisko promocyjne LGD. Piknik Leader jest okazją do wymiany dobrych praktyk, co z kolei może zaowocować podejmowaniem nowych inicjatyw służących rozwojowi obszarów wiejskich. Projekt umożliwi tworzenie i rozwój sieci kontaktów między podmiotami zaangażowanymi we wdrażanie lokalnych strategii rozwoju oraz wpłynie na podniesienie jakości procesów wdrożeniowych.

Szczegółowe informacje ukażą się na stronie organizatora: www.lgdwabrzezno.pl.

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009